Breadcrumb navigation

Home > News

News

Cenu Eliota získal Manuel Prause

Cena Eliota uzavřela parkurovou sezonu 2023 v Chuchle Areně Praha. Ze 43 zúčastněných dvojic jich do finále soutěže s překážkami vysokými 145 centimetrů postoupilo díky bezchybnému výkonu v základní části třináct a pět jich zopakovalo čistou jízdu.

Kamil Papoušek pohárovým šampiónem

Kamil Papoušek vyhrál během posledního mítinku Českého skokového poháru ve Velké Chuchli několik soutěží stupně S a vyšších, aby si nakonec v sedle Vivana Blue dojel v Super Grand Prix pro celkové vítězství.

V Memoriálu Jany Holé triumfoval Miloslav Příhoda

Druhý ročník Memoriálu Jany Holé přilákal do Chuchle Areny Praha během posledního srpnového víkendu na domácí poměry hvězdnou sestavu jezdců. Vítězství ukořistil nakonec Miloslav Příhoda a na předních příčkách figurovali i Vladimír Tretera, Mariana Michlíčková a Anna Kellnerová.

Grand Prix pro Garrigana, český tým na olympiádu nepostoupil

V závěrečné soutěži čtyřdenních parkurových závodů CSIO4* CET Prague Cup, Grand Prix Air Bank, zvítězil Matt Garrigan z Irska s valachem Quantum Robin V.

V Grand Prix CSI Prague Arena zvítězili Václav Humplík, Kristina Vitek a Adam Písařík

Vítězkou Jarní ceny 2023 Sandra Tomaidesová

V neděli 7. května vyvrcholila v Chuchle Areně Praha parkurová Jarní cena. O vítězství ve stejnojmenné soutěži s překážkami do 145 centimetrů bojovaly v jejím závěru dvě jezdkyně. Z triumfu se nakonec radovala Sandra Tomaidesová.

Cenu Eliota vyhrál Adam Písařík s Imandrou de Laubry

Parkurovou sezonu v Chuchle Areně Praha uzavřela již tradičně Cena Eliota, která připomíná koně olympijského vítěze Františka Ventury. Jejím letošním vítězem se stal Adam Písařík v sedle klisny Imandra de Laubry.

V Memoriálu Jany Holé zvítězila Alžběta Morávková

První ročník Memoriálu Jany Holé v Chuchle Areně Praha vyhrála Alžběta Morávková s Catarem. Obě části soutěže s výškou překážek 145 centimetrech dokončila bez trestných bodů, stejně jako druhý Jaroslav Jindra s Cornet´s Ninjou.

Tretera s Gangsterem ovládl Velkou cenu Prahy

Člen reprezentačního A-kádru Vladimír Tretera se svojí stájovou jedničkou Gangsterem V/H Noddevelt opět prokázal své kvality, když nenašel přemožitele ve Velké ceně Prahy. Nechybělo přitom mnoho a předstihla jej Tereza Svobodová s Britanií.

Horká, Bubáková a Španko mistryněmi republiky

Zlaté medaile z mistrovství České republiky v parkurovém skákání dětí a juniorů si odvezly z Chuchle Areny Praha tři dívky. O vítězství se musely rozeskakovat. V kategorii starších juniorů proběhlo navíc i rozeskakování o bronzovou medaili.