Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Mistrovství ČR dětí a juniorů poprvé v Chuchli

Ve dnech 6. až 9. srpna pokračuje parkurová sezóna v Chuchle Areně Praha další významnou akcí. Moderní multifunkční areál koňských sportů přivítá poprvé ve své historii Mistrovství České republiky dětí a juniorů. Během čtyřdenních závodů se představí 235 koní a 151 mladých jezdců a jezdkyň.



Vítězem VC Prahy Aleš Opatrný s koněm Dukato VTH

Během posledního červencového víkendu hostila Chuchle Arena Praha první mítink Českého skokového poháru ve své historii. Program jednotlivých soutěží probíhal již od čtvrtka a představilo se v něm celkem více než 900 dvojic.



Velká cena Prahy se skvělým obsazením

Poprvé ve své historii bude Chuchle Arena Praha hostit kapitolu nejprestižnějšího domácího parkurového seriálu. Velká cena Prahy, zařazená do Českého skokového poháru, se koná ve dnech 23. až 26. července. Soutěže probíhají každý den od 8.30 do odpoledních hodin. Předběžný rozpis najdete ZDE.



Velká letní cena pro Vladimíra Treteru

Druhé letošní parkurové závody Chuchle Arena Tour II jsou za námi, bohatý program zakončila nedělní Velká letní cena, která se jela na úrovni T* (145 cm) a představila se v ní necelá dvacítka dvojic.



Rozpisy závodů k letním akcím

Do podstránek ČSP - Velké ceny Prahy a MČR dětí a juniorů byly přidány rozpisy závodů.



Vítězem Červnové ceny se stal Aleš Opatrný

Aleš Opatrný opět dokázal, že je právem označován za českou parkurovou jedničku a zvítězil v Červnové ceně Chuchle Arena Praha v sedle koně Gentlemen van het Veldhof.



Na startu v Chuchli bude i olympijský tým!

Po delší přestávce, způsobené celosvětovou pandemií, přivítá Chuchle Arena Praha také parkurové jezdce a příznivce této disciplíny, a to ve dnech 10. až 14. června 2020. Na startu se mohou diváci těšit mimo jiné i na zástupce reprezentačního týmu ČR, který se kvalifikoval na OH v Tokiu.



Přehled parkurových soutěží v červnovém termínu

Parkurová sezona 2020 v Chuchle Areně Praha bude zahájena prvními závody ve dnech 10. až 14. června. Přinášíme přehled jednotlivých soutěží, který po schválení zveřejní také JIS ČJF.



Chuchle Arena Praha zahajuje provoz parkurové sezony

V souvislosti s postupným uvolňováním opatření Vlády ČR Vám přinášíme důležité informace o zahájení parkurové sezony 2020 v Chuchle Areně Praha.



Začátek sezóny bude posunut

Vzhledem k mimořádné situaci ohledně koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na území ČR bude začátek parkurové sezóny 2020 v Chuchle Areně Praha posunut. Byla zrušena Jarní cena Chuchle Areny Praha, původně plánovaná na víkend 9.-12.