Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Detaily k MČR dětí a juniorů

Detaily k MČR dětí a juniorůV termínu 26.–29. srpna se v Chuchle Areně Praha uskuteční letošní Mistrovství České republiky dětí a juniorů. Na podstránce akce již byly zveřejněny: předběžný program, nabídka VIP restaurace, seznam proticovidových opatření a s nimi související formulář prohlášení.

Program šampionátů dětí a juniorů ve skocích zahrnuje tři hlavní kategorie jednotlivců, ale také dvě týmové soutěže – dětí a juniorů. Zatímco jednotlivce čekají tři kola, účastníky klání oblastních družstev dvě. V pátek se koná všech pět soutěží, a tak program bude velmi nabitý. Podobně tomu bude i v sobotu, kdy se již týmy dočkají udílení medailí a následné mistrovské párty u kolbiště. Na nedělní ráno je vypsaná tzv. „poslední šance“ pro dvojice, které již nepokračují do třetích kol soutěží jednotlivců, jimiž celý šampionát v Chuchli vyvrcholí.

Na úspěšné sportovce čekají velmi atraktivní ceny, a to jak od České jezdecké federace, tak od pořádající Chuchle Areny Praha. Program mistrovství si budou moci užít nejen diváci přímo v aréně, pro něž je mj. připravena i all inclusive restaurace ve VIP stanu, ale také u monitorů a televizních obrazovek. Všechny tři dny totiž poběží na internetu živý on-line přenos a připravován je také podobný zpravodajský servis doplněný bohatými fotogaleriemi a řadou video rozhovorů s účastníky.